רשלנות רפואית | מימוש זכויות רפואיות | נזקי גוף

תביעות נגד חברות ביטוח

כשחברת הביטוח מפסיקה לעמוד לצדכם

במשך חיים שלמים אנו רוכשים ביטוחים שונים ומצפים שבעת הצורך, אם חס וחלילה נזדקק לכך, פוליסת הביטוח שרכשנו תעמוד לרשותנו, בין אם מדובר על פוליסת ביטוח תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה או פוליסת ביטוח חיים. אלא שתופעה מוכרת היא, שחברות הביטוח אינן ממהרות לשחרר את כספי הפיצויים המגיעים לכם, כך שפעמים

רבות אתם עלולים למצוא את עצמכם מנהלים מאבק מול גוף שאמור לעמוד לעזרתכם, אולם דווקא ברגעים הקשים ביותר מפנה לכם עורף. במיוחד ברגעים אלה, חשוב שתהיו מיוצגים על ידי משרד עורכי דין מנוסה, שיסייע לכם להיאבק בחברת הביטוח, למצות את זכויותיכם ולקבל את שאתם זכאים לו על פי דין.

דעו את זכויותיכם

התכחשות חברות הביטוח לאחריותן הביטוחית היא רק קושי אחד המאפיין את תחום תביעות הביטוח. קושי נוסף שלקוחות מרבים להיתקל בו, הוא אי ידיעה על עצם זכאותם לפיצוי. מרבית הפוליסות מבטחות מפני מוות מתאונה, פיצויים למקרה של נכות מלאה או חלקית ופיצויים למקרה של אובדן כושר עבודה. אולם מעבר לאלה, ישנם סוגי ביטוח נוספים שחלקנו אפילו אינם מודעים לכך שאנו מבוטחים בהם. כך למשל, מרבית ההורים אינם מודעים לעובדה שתלמידים במסגרת חוק חינוך חובה וכן ילדים בגני ילדים, פעוטונים ומעונות יום המופעלים ע"י ארגונים מרכזיים ורשויות מקומיות, מבוטחים בביטוח תאונות אישיות תלמידים. ביטוח זה הינו ביטוח חובה, אשר חל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע גם בארץ וגם בחו"ל. הביטוח מכסה כל פגיעה או תאונה מלבד תאונות דרכים. ליווי משפטי מסור ומקצועי על ידי צוות משרד עורכי הדין אונגר שויגמן ידאג שכל הזכויות הקיימות לכם על פי כל חוק או פוליסה שבידיכם יכובדו במלואן.

דיני ביטוח
דיני ביטוח

קבלת כספי פוליסת הביטוח גם ללא הוכחת רשלנות

כדאי לדעת כי אין צורך להוכיח רשלנות מצד גורם או רשות כלשהי על מנת לזכות בפיצוי במסגרת פוליסת תאונות אישית. די בעצם הוכחת קיומו של נזק כתוצאה מתאונה על מנת לחייב את חברת הביטוח להעניק לכם את הפיצוי לו אתם זכאים.

קבלת כספי פיצויים ממספר גורמים

הפיצוי המתקבל במסגרת פוליסת תאונות אישיות אינו מנוכה מכל פיצוי אחר המתקבל מכל גורם אחר בגין אותה תאונה. פעמים רבות ניתן לתבוע מספר גורמים בגין אותה תאונה, אשר יתכן והיו אחראים לה. לכן כדאי להתייעץ עם עורך-דין בקיא ומנוסה בתחום, על מנת לקבל את הפיצוי הגבוה ביותר בזמן הקצר ביותר.

שימו לב לתקופת ההתיישנות

חשוב לדעת כי התביעה על פי פוליסת ביטוח תאונות אישיות מתיישנת תוך 3 שנים מיום האירוע ולכן מומלץ לפנות לעורך-דין המתמחה בתחום בסמוך ככל הניתן למועד התאונה.

אונגר שויגמן משרד עורכי דין עומד לצד לקוחותיו ומוודא כי זכויותיהם נשמרות מול חברות הביטוח, מסייע להם לקבל את הכספים המגיעים להם ומלווה אותם במסירות, בנאמנות ובשקיפות במהלך כל התקופה עד לסיום הטיפול, בין אם בבית המשפט או במסגרת הסכם מול חברת הביטוח. המשרד שם לעצמו למטרה לדאוג לזכויותיכם בעקשנות ולהילחם את מלחמתכם, לרתום את הניסיון ואת הידע המקצועי שלנו לטובתכם ולהבטיח עבורכם את התוצאה הטובה ביותר.

אולי יעניין אתכם גם..
עורך דין נכות כללית

המוסד לביטוח לאומי מכיר במצבים שבהם אדם מנוע מלעבוד בעבודתו כשכיר או כעצמאי, או שכושר העבודה שלו פחת באופן ניכר

קרא עוד »

לייעוץ עם עו"ד השאירו פרטים!

דילוג לתוכן