רשלנות רפואית | מימוש זכויות רפואיות | נזקי גוף

עורך דין תאונות אישיות

לעתים, עקב אירועים כגון מחלות ופציעות שונות, נשללת מאיתנו היכולת לעבוד ולפרנס את עצמנו ואת בני ביתנו. לקשיים הנוצרים בעקבות המצב החדש, מצטרף המאבק לקבלת פיצוי ולמימוש זכויות. מאבק זה עלול להיות ארוך, מורכב ובעיקר מתיש במידה ואינכם בקיאים בכל הפרטים הקטנים.

מה עושים במצב של אובדן כושר עבודה?

כדי לזכות בפיצוי המקסימלי ובכל הזכויות הנלוות לאובדן כושר העבודה, יש להבין תחילה למי עליכם לפנות, שכן לעיתים ישנם מספר גורמים מהם ניתן לקבל פיצוי, בהתאם לסוג האירוע ולנתונים האישיים של המבוטח. הגורם המרכזי מולו מתנהל ההליך הוא הביטוח הלאומי. במקרים בהם אתם מבוטחים בביטוח לאובדן כושר עבודה, קרן פנסיה, פוליסת ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מנהלים וביטוחים נוספים, מתנהל ההליך גם מול חברות הביטוח. היות שהגשת התביעה לביטוח הלאומי ולחברות הביטוח היא הליך מורכב, מומלץ שלא להתחיל בניהולו בטרם ביצוע בדיקה מקיפה של כל פוליסות הביטוח שבידיכם על ידי עורך דין הבקיא בתחום דיני הביטוח ובתביעות ביטוח, וזאת בכדי להבטיח את מימוש מלוא זכויותיכם.

בדקו היטב את האותיות הקטנות בפוליסת הביטוח

פעמים רבות חברות הביטוח מסרבות לשלם את כל כספי הביטוח המגיעים לכם ולא בוחלות באף אמצעי כדי להתכחש לאחריותן הביטוחית. לכן מומלץ מאוד להכיר את הפרטים הרבים וההגדרות המשתנות בין פוליסות הביטוח השונות, כגון ההגדרה לאובדן כושר עבודה, מונחים רפואיים שונים, תקופת ההמתנה מאובדן כושר העבודה ועד קבלת הפיצוי, השפעת הקצבה מביטוח לאומי (ככל שניתנת) על הסכום הניתן מחברת הביטוח ועוד נתונים רבים אותם חשוב לבדוק בקפדנות ובמקצועיות.

אובדן כושר עבודה
אובדן כושר עבודה

קיומו של פיצוי מצטבר

בנוסף להליך המתנהל מול חברות הביטוח, במצבים בהם אובדן כושר העבודה נגרם בשל פגיעה בעבודה או במסגרת תביעה לנכות כללית, מתנהל הליך מקביל מול המוסד לביטוח לאומי. זכייה בשני ההליכים אינה מבטיחה קבלת פיצוי מצטבר, שכן בחלק מהפוליסות הפרטיות נקבע קיזוז של הפיצוי הניתן לפיהן עם הפיצוי הניתן מאת המוסד לביטוח לאומי.

נלחמים עבורך עד קבלת הפיצוי המרבי

התביעה לאובדן כושר עבודה מצריכה בקיאות בדיני הביטוח, הבנה רחבה בתחום הרפואה, וניסיון עשיר בניהול תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח, גופים שבמרבית המקרים יעשו כל שביכולתם כדי להתנער מאחריותם הביטוחית על מנת לא להעניק לכם את הפיצוי המגיע לכם.

אונגר שויגמן משרד עורכי דין מעניק ליווי משפטי מקצועי ומסור לאלו שנפגע כושר עבודתם, ופועל בנחישות למימוש זכויותיהם הן מול המוסד לביטוח לאומי והן מול חברות הביטוח הפרטיות. מעבר לידע מקצועי נרחב ולניסיון עשיר בניהול תביעות ביטוח, מעמיד המשרד לרשות לקוחותיו מומחים רפואיים בעלי שם, על מנת לסייע להם לזכות בפיצוי הגבוה ביותר לו הם זכאים.

אולי יעניין אתכם גם..
עורך דין נכות כללית

המוסד לביטוח לאומי מכיר במצבים שבהם אדם מנוע מלעבוד בעבודתו כשכיר או כעצמאי, או שכושר העבודה שלו פחת באופן ניכר

קרא עוד »

לייעוץ עם עו"ד השאירו פרטים!

דילוג לתוכן